Yeni yolumuz belirlendi Başarı Advance Progress

Konusunda uzman TEKNİK SERVİS ekibimizle ve satış öncesinden başlayan uygulama ve işletme tecrübemizle yedek parça, servis, bakım ve yerinde uygulama hizmetlerini en verimli biçimde veriyoruz. Efe Makina Pompa olarak satış sonrası destekle de siz değerli müşterilerimizin daima yanınızdayız. Efe Pompa & Makina, müşteri beklenti ve sorunlarına kulak verir, taahhütlerini hızlı ve istenilen şekilde yerine getirir, sorunlara zamanında çözüm üretir. Ayrıca, sunduğu hizmetlerin üstünlüğünün, müşterilerinin taleplerini tahmin etme temeline dayandığına inanır.

Kurumsal Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini, insana ve çevreye saygıyı, sektöründe lider ve en yaratıcı kuruluş olma hedefini, çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiştir. Hedefimiz, müşterilerimizin sadece ürün sağlayıcısı olmaktan öte, onlarla karşılıklı güven üzerine kurulu uzun vadeli iş ortaklığı kurarak iş süreçlerine katma değer sağlamaktır.

Aynı zamanda gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmanın bir görev olduğu anlayışıyla doğayı, insanı ve çevreyi korumayı ön planda tutarak, yaptığımız tüm faaliyetlerde iş sağlığı ve güvenlik kurallarını uygulayarak yasal mevzuatlara uymayı taahhüt etmektedir.

Vizyonumuz

Hedefimiz, müşterilerimizin sadece ürün sağlayıcısı olmaktan öte, onlarla karşılıklı güven üzerine kurulu uzun vadeli iş ortaklığı kurarak iş süreçlerine katma değer sağlamaktır.Sektörün, Tercih edilen, öncü, en çok aranılan ve talep edilen sektörü olmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti, uygun fiyat, hızlı teslimat süresi, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek politikasını benimseyen firmamız bu politikalar ışığında müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri beklenti ve sorunlarına kulak vermek, taahhütlerini hızlı ve istenilen şekilde yerine getirmek, sorunlara zamanında çözüm üretmektir.


Bizim Tarihimiz

Nasıl başladık, pompa,diyafram,santrifüj,mono blok,dozaj pompalar,rediktör tamir,bakım,satış,yedek parça,karıştırıcı mikser imalatı ve satışına.

2023

2023 Hedefimiz

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmanın bir görev olduğu anlayışıyla doğayı, insanı ve çevreyi korumayı ön planda tutarak, yaptığımız tüm faaliyetlerde iş sağlığı ve güvenlik kurallarını uygulayarak yasal mevzuatlara uymayı taahhüt etmektedir.

2023

2023 Hedefimiz

Hedefimiz, müşterilerimizin sadece ürün sağlayıcısı olmaktan öte, onlarla karşılıklı güven üzerine kurulu uzun vadeli iş ortaklığı kurarak iş süreçlerine katma değer sağlamaktır.

2023

Firma Kuruluşu

Kuruluş amacımız, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat, hızlı teslimat süresi, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek politikasını benimseyen firmamız bu politikalar ışığında müşterilerine hizmet vermektedir.