EFE POMPA MAKİNA

Paslanmaz Stok Tankı imalatı

Efe Pompa Makina; stok tankı, tasarlamakta, üretmekte, süt ürünleri, gıda ve içecek, madencilik, ilaç, sanayi ve kimya endüstrileri için en uygun depolama gereksinimleri için her türlü küçük ve büyük paslanmaz çelik depolama tankları yapmaktadır.

Stoklama tankları ya da yaygın adıyla stoklama kazanları özellikle su, meşrubat, süt, zeytinyağı, asit ve kimyasal gibi her türden sıvı ürünün saklanabileceği özel tanklardır. Gıda sektörüne bira, meyve suyu, çikolata, süt ve süt ürünleri, şarap, fermantasyon tankları, margarin eritme tankları gibi pek çok hijyenik paslanmaz ürün imalatı yapan EFE Pompa ve Makina, Kimya sektörüne paslanmaz reaktör ve eşanjörler, solvent tankları, ambalaj, enerji ve diğer bir çok sektöre paslanmaz mikser, silo ve bunkerler, mobil üretim tankları gibi çözümler sunmaktadır.

İleri teknoloji ve tecrübe ile endüstriyel ve sanayi tipi tank üretimi gerçekleştirilir.Tank imalat alanında, paslanmaz stok tankları, paslanmaz filtre ve reaktörler ile paslanmaz karıştırma ve ısıtma tankları üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca basınçlı tanklar, hava tankı ve özel bir montaj gerektiren yağ tankları konusunda da uzman mühendis ekibimiz yardımınıza hazır.

Müşteri taleplerine göre, kondens tankı, degazor tankı, kum filtre tankı ve reçine / su tasfiye tanklarının üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Silo tank imalatı ile büyük ölçekli saklama silolarının projelendirilmesi ve üretimi yapılmaktadır.