EFE POMPA MAKİNA

Karıştırıcı Stok Tankları

Karıştırılacak maddelerin özellikleri dikkate alınarak karıştırıcı tipi tespit edilir. İleri teknoloji ve tecrübe ile endüstriyel ve sanayi tipi karıştırıcıların üretimi gerçekleştirilir.

Karıştırıcı Stok Tankları; gıda, kozmetik, ilaç, kimyasal ve birçok projede uygulama bilen paslanmaz karıştırıcı mikser ler üretip hizmetinize sunmaktayız. AISI 303, 304 AISI 316 paslanmaz çelik kasa işlem sonrası yıkanıla bilir hijyeniktir. İçindeki karıştırıcı bıçakları sayesinde dönerek hareket eder ve parçaların bıçaklar dan geçmesiyle karışım gerçekleşir. Karıştırıcı motor ise homojen sağlanması parça büyüklüklerinin yoğunlaşıp parçalana bilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Mikserlerin kullanım amaçlarına göre çeşitleri vardır. V mikser Toz ve Sıvı karıştırıcı mikserlerdir.

Hammadde stok tanklarında özel dizayn edilmiş soğutma ve ısıtma sistemleri ve kimyasalın homojen karışımını sağlayan sirkülasyon sistemleri modern bir şekilde imalatını yapmaktayız. İhtiyaç olan hacme göre birçok kapasitede stok tanklarının imalatını ve müşterinin isteğine göre izolasyonunu yapmaktayız. Endüstriyel Stok Tank üretiminde proje esaslı çalışan şirketimiz projelendirme, üretim, test, kurulum ve devreye alma aşamasında en iyi hizmet garantisi vermektedir.