EFE POMPA MAKİNA

Karıştırıcı Mikser imalatı

Karıştırıcı Mikser imalatı için, karıştırılacak maddelerin özellikleri dikkate alınarak karıştırıcı tipi tespit edilir. İleri teknoloji ve tecrübe ile endüstriyel ve sanayi tipi karıştırıcıların üretimi gerçekleştirilir.

Karıştırıcı Mikser imalatı; gıda, kozmetik, ilaç, kimyasal ve birçok projede uygulama bilen paslanmaz karıştırıcı mikser ler üretip hizmetinize sunmaktayız. AISI 303, 304 AISI 316 paslanmaz çelik kasa işlem sonrası yıkanıla bilir hijyeniktir. İçindeki karıştırıcı bıçakları sayesinde dönerek hareket eder ve parçaların bıçaklar dan geçmesiyle karışım gerçekleşir. Karıştırıcı motor ise homojen sağlanması parça büyüklüklerinin yoğunlaşıp parçalana bilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Mikserlerin kullanım amaçlarına göre çeşitleri vardır. V mikser Toz ve Sıvı karıştırıcı mikserlerdir.

Efe Pompa Makina müşteri taleplerine göre ileri teknoloji kullanılarak endüstriyel ve sanayi tipi ürünlerde müşterilerine çözüm ortağı olmuştur. Mikserler Avrupa standartlarında ileri kaynak teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır. Endüstriyel Mikser ve proses üretiminde proje esaslı çalışan şirketimiz projelendirme, üretim, test, kurulum ve devreye alma aşamasında en iyi hizmet garantisi vermektedir.

Etiket Bulutu : çorlu-türkiye-karistirici-mikser-imalati-karistirici-stok-tanklari-paslanmaz-stok-tankı-imalatı-dalgıc-pompa-pompalar-çorlu-türkiye

Etiket Bulutu : karistirici-mikser-imalati-karistirici-stok-tanklari-paslanmaz-stok-tankı-imalatı-dalgıc-pompa-pompalar-çorlu-tekirdağ,edirne,istanbul,bursa,çanakkale,silivri,türkiye